hits counter

Download SuperSused.sk – a je hotovo! For PC/Windows 7/8/10/Mac

SuperSused.sk je najväčším internetovým predajcom športového a outdoorového vybavenia na Slovensku. Ponúka široký sortiment tovaru od športových potrieb, cez športové oblečenie, obuv až po športové doplnky. Všetko za najlepšie ceny.

In this article, we will show you how to download SuperSused.sk – a je hotovo! For PC in a step-by-step manner. Let’s take a look at SuperSused.sk – a je hotovo! technical specifications first.

SuperSused.sk – a je hotovo! Andorid App Summary

SuperSoused is the developer of this SuperSused.sk – a je hotovo! application. It is listed under the Business category in the Play Store. There are currently more than 1428+ users of this app. The SuperSused.sk – a je hotovo! app rating is currently 1.0.4.

It was last updated on Jan 24, 2019. Since the app cannot be used directly on PC, you must use any Android emulator such as BlueStacks Emulator, Memu Emulator, Nox Player Emulator, etc. We have discussed how to run this app on your PC, mac, or Windows with this emulator in this article.

Features of SuperSused.sk – a je hotovo! for PC

1. Unique service of mutual help between neighbors.
2. Connecting people with a problem at home with skilled masters able and willing to solve the problem.
3. We are here for anyone who is looking for or offers help in their neighborhood.
4. Do not have time to devote to minor domestic tasks? Need to install a shelf or fix a water tap? Do not understand the installation of PC, or the connection to the internet? Want to earn some extra money in your spare time?
5. All of this can be arranged on www.SuperSused.sk. The application will now allow you to communicate with customers and other Super Suseds more easily, thanks to notifications (push notifications).
6. How does it work?
7. Post your request, task, or problem that you do not know how to solve.
8. Super Suseds will offer you a solution and suggest their help. You just have to pick the one that suits you best.
9. Wait for the craftsman who will complete the task according to your specification.
10. We will pay him only after you confirm that you are satisfied with his work. If not, we will refund your money.

SuperSused.sk – a je hotovo! App Specification
App Name: SuperSused.sk – a je hotovo! On Your PC
Devoloper Name: SuperSoused
Latest Version: 1.0.4
Android Version: 4.0
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: sk.ineed.supersused
Download: 1428+
Category: Business
Updated on: Jan 24, 2019
Get it On:

Download

How To Download SuperSused.sk – a je hotovo! For PC/Windows 10/8/7

Do you want to install the SuperSused.sk – a je hotovo! on your Windows PC and finding hard time doing it? No worries, here is a streamlined guide to help you install it in minutes:

  • One of the most popular android emulators, Nox App Player will help you install SuperSused.sk – a je hotovo! on your PC.
  • You can download the Nox App Player from here. Then double click and install it from your download folder.
  • Once installed, open it up, and you’ll see the Play store. Open it and log into your Google account.
  • Now, search for theSuperSused.sk – a je hotovo! in Play store as you do on your Android phone.
  • Click to expand the first result, and you’ll be able to install the SuperSused.sk – a je hotovo! on your emulator, i.e. your PC.
  • Doing this will give you a launching icon on the desktop or the emulator’s homepage.
  • Click on the icon and you will have your favorite app, SuperSused.sk – a je hotovo! running on your computer.

SuperSused.sk – a je hotovo! App Overview and Details

Super Sused je unikátna služba vzájomnej susedskej pomoci. Spájame ľudí s problémom v domácnosti so zručnými majstrami, schopnými a ochotnými problém vyriešiť. Sme tu pre každého, kto hľadá alebo ponúka pomoc vo svojom okolí.

Nestíhate sa venovať drobným domácim prácam? Potrebujete namontovať poličku alebo opraviť vodovodný kohútik? Nerozumiete inštalácii PC, či pripojeniu k internetu? Chcete si privyrobiť vo voľnom čase?

Všetko toto vybavíte na www.SuperSused.sk. Aplikácia vám teraz navyše umožní zjednodušenú komunikáciu so zákazníkmi a ostatnými Super Susedmi, vďaka zasielaniu upozornení (push notifikácií).

Ako to funguje?
1. Zadajte svoju požiadavku, úlohu alebo problém, s ktorým si neviete rady.
2. Super Susedia vám radi navrhnú riešenie a ponúknu svoju pomoc. Vy si už len vyberiete toho, ktorý vám najviac vyhovuje.
3. Počkajte na kutila, ktorý splní úlohu podľa vášho zadania.
4. Vyplatíme ho až vo chvíli, keď potvrdíte, že ste s jeho prácou spokojný. Ak nie, vrátime vám peniaze.

Chcete sa stať Super Susedom?
1. Založte si svoj vlastný účet.
2. Vyberte si práce, ktoré chcete ponúkať. Dajte si záležať, zadávatelia si vás budú vyberať podľa vášho profilu.
3. Sledujte ponuky práce vo svojom okolí, vďaka zasielaniu upozornení je to teraz veľmi jednoduché, a reagujte na tie, ktoré vás zaujmú.
4. Zarábajte vo voľnom čase tým, čo vás baví.

Read Also:   PA Client For PC | How To Install - Free Download For Windows

Whats New In this SuperSused.sk – a je hotovo!?

Úprava aplikácie pre Android 9

Conclusion

SuperSused.sk is the perfect application for anyone looking for a great way to save money on their groceries. The app makes it easy to find the best deals on food and other household items, and it’s easy to use. I highly recommend SuperSused.sk for anyone looking for a great way to save money on their groceries.

This concludes our article on SuperSused.sk – a je hotovo! Download for PC. Please let us know if you have any questions or have issues installing Emulators or SuperSused.sk – a je hotovo! for Windows. Glad to help you out!

Disclaimer

We refer the ownership of This SuperSused.sk – a je hotovo! to its creator/developer. We don’t own or affiliate for SuperSused.sk – a je hotovo! and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at proappsoft, we also don’t use our own server to download the SuperSused.sk – a je hotovo!. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the SuperSused.sk – a je hotovo!.

If you have any query about the app or about proappsoft, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.